niedziela, 30 października 2016

PŁASZCZ OVERSIZE - Z CZYM NOSIĆ ? CAMEL & BEIGE


Cześć kochani ! Post dzisiejszy  powstał bardzo spontanicznie ze względu na moje tygodniowe chorowanie. Dzisiejsza aura bez deszczu pozwala na założenie płaszcza typu oversize. Jest to nakrycie zdecydowanie takie, które  nie jest dopasowane do sylwetki ciała. Właściwy rozmiar to pojęcie względne – zwłaszcza jeśli przyjrzymy się jesienno-zimowym kolekcjom Acne i  Chloe.. Teraz na brak dużych form narzekać nie możemy, a chętnych na oversize jest o wiele więcej. Aby się do tego fasonu przekonać, trzeba na chwilę zapomnieć o kobiecych wcięciach i zaakcentowanej talii. Do tego zestawu dobrałam dopasowaną spódniczkę o nietuzinkowej fakturze z  ciepłym swetrem.  Niestety w okryciach bez zapięcia bez grubego swetra ani rusz ! :-) 












płaszcz - zara / sweter - h&m / spódniczka - h&m / botki - aldo / zegarek - tk max

poniedziałek, 26 września 2016

JESIENNE POCZĄTKI - CYTRYNOWA SUKIENKA W SZAROŚCIACH


Hej ! W dzisiejszy piękny dzień udało nam się uchwycić dla Was trochę jesiennej aury. Być może jest to czas, który ogranicza nas w kolorach lub różnorodnościach materiałów ale żeby zatęsknić za wiosną lub latem trzeba przeżyć jesień.
W dzisiejszej propozycji jest ożywiona, pastelowa sukienkach w odcieniach cytryny. Ma ona krój trapezowy z niebanalnymi paskami na dekolcie, do tego długi wełniany sweter i mamy świetny look ! :-) Nie bez powodu wybrałam ponadczasowe muszkieterki - są one idealne na chłodniejszą jesień i cieplejszą zimę bez śniegu.


Mam nadzieje, że ten zestaw przypadł Wam do gustu :-) Czekam na komentarze !
Enjoy :-)

















 sukienka - cinamoon | sweter - new look via zalando | muszkieterki - deezee | torebka - mango |